Přeskočit hlavní menu
Logo PEDAGOGICKO - PSYCHOLOGICKÁ PORADNA, BRUNTÁL
PEDAGOGICKO - PSYCHOLOGICKÁ PORADNA, BRUNTÁL
příspěvková organizace

Operační program ERASMUS+

mehealth.jpg

Pedagogicko - psychologická poradna je partnerskou organizací projektu Supporting mental health of young people in the era of coronavirus (ME-Health).

erasmus-plus.ec.europa.eu
msk.cz/cs/temata/eu/supporting-mental-health-of-young-people-in-the-era-of-coronavirus-me-health
​ Jako školské poradenské zařízení se, mimo běžné činnosti (nejčastěji diagnostika vývojových poruch učení a chování, poradenství apod.), profesionalizujeme i v rámci soudobých trendů ve vzdělávání a jiných změn, zasahujících do vzdělávacího procesu. Proto jsme se zapojili do mezinárodního projektu ERASMUS+ / ME-HEALTH, který se zabývá dopadem postcovidových následků do vzdělávání žáků ve školách, včetně psychických dopadů.
​ Ve dnech 6. až 10. února 2023 se v dalekém polském Lublinu uskutečnilo v pořadí 3. pracovní setkání v rámci projektu Erasmus+ / Me Health. Polští partneři nám ukázali a představili nejen projekty spojené s dobou covidovou, ale také organizace zaštiťující problematiku ukrajinského konfliktu a v neposlední řadě i některé významné Lublinské památky.
Společně jsme zapracovali na naší publikaci spojené s psychologickými a pedagogickými problémy v době pandemie a už teď se těšíme na další setkání, kterého se ujmou partneři z Francie.
​ Za tým PPP Bruntál
Mgr. Žaneta Ridl, speciální pedagog, zástupce ředitele

foto01.jpg

foto02.jpg

foto03.jpg

foto04.jpg

foto05.jpg

foto06.jpg

foto07.jpg